Оприлюднено звіти про договори про закупівлю медичних матеріалів, а саме рукавичок та масок
Юридичний відділ, опубліковано 23 жовтня 2020 року о 12:59

23 жовтня 2020 року Уповноваженою особою, відповідальною за організацію та проведення спрощених закупівель Замовника - виконавчого комітету Мукачівської міської ради, у зв'язку з необхідністю забезпечення виборчих дільниць індивідуальними засобами захисту від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 № 225 “Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України”, оприлюднено звіти про договори про закупівлю медичних матеріалів, а саме рукавичок та масок, укладені без використання електронної системи закупівель, а саме звіт про договір про закупівлю масок захисних, укладений з ТзОВ « Березнянка» ( код ЄДРПОУ 31394293)  на суму 60 000 грн. 00 коп. без ПДВ та звіт про договір про закупівлю рукавичок захисних, укладений з ФОП Чичерський О.О. ( РНОКПП 2752017236) на суму 47 680 грн. 00 коп. без ПДВ.