Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
Секретаріат ради, опубліковано 19 лютого 2021 року о 12:48

 1. Про безоплатне прийняття майна закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів із спільної власності територіальних громад сіл Доробратово, Негрово у комунальну власність Мукачівської міської територіальної громади та затвердження актів по прийому-передачі майна закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів. 
 2. Про затвердження актів приймання-передачі майна, нематеріальних активів та документів територіальних громад сіл Доробратово, Горбок, Негрово, що перебуває в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської міської ради Закарпатської області. 
 3. Про безоплатне прийняття майна закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів із спільної власності територіальних громад сіл Доробратово, Горбок, Негрово у комунальну власність Мукачівської міської територіальної громади та затвердження актів по прийому-передачі майна закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів. 
 4. Про безоплатне прийняття майна закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів із спільної власності територіальних громад сіл Завидово, Залужжя, Ключарки, Макарьово, Пістрялово, Форнош, Барбово у комунальну власність Мукачівської міської територіальної громади та затвердження актів по прийому-передачі майна закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів. 
 5. Про затвердження актів приймання-передачі майна, нематеріальних активів та документів територіальних громад сіл Завидово, Залужжя, Ключарки, Макарьово, Пістрялово, Форнош, Барбово, що перебуває в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району» Мукачівської районної ради. 
 6. Про безоплатне прийняття майна закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів із спільної власності територіальних громад сіл Завидово, Залужжя, Ключарки, Макарьово, Пістрялово, Форнош, Барбово у комунальну власність Мукачівської міської територіальної громади та затвердження актів по прийому-передачі майна закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів. 
 7. Про затвердження актів прийому-передачі нерухомого майна та відповідної документації, придбаного для потреб Н.Давидківської АЗПСМ та Дерценської АЗПСМ. 
 8. Про надання дозволу на списання основних засобів комунального підприємства.
 9. Про затвердження ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель за межами населеного пункту с. Нове Давидково. 
 10. Про укладання договорів оренди земель комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади. 
 11. Про визнання такими, що втратили чинність деяких рішень міської ради.
 12. Про надання права постійного користування земельними ділянками на території Мукачівської міської територіальної громади. 
 13. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу. 
 14. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
 15. Про врегулювання питань оренди та приватизації комунального майна Мукачівської міської територіальної громади. 
 16. Про визначення земельних ділянок для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою. 
 17. Про внесення змін до «Програми забезпечення діяльності Мукачівської міської територіальної громади в сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності на 2020 - 2022 роки», затвердженої рішенням 69 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання №1649 від 05.12.2019 (із змінами). Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux