Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
Секретаріат ради, опубліковано 28 вересня 2021 року о 16:37

Перелік проєктів:

1. Про надання дозволу на списання основного засобу комунального підприємства.
  2. Про внесення змін до деяких рішень Мукачівської міської ради.
  3. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Мукачівської міської ради на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівпастранс».
  4. Про передачу об'єкта нерухомого майна комунальної власності в оренду та включення до Переліку другого типу.
  5. Про передачу та припинення права постійного користування земельними ділянками.
  6. Про врегулювання питань нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  7. Про прийняття у комунальну власність земельної ділянки.
  8. Про визначення земельних ділянок для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону та затвердження звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності, які підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  9. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та укладання договорів оренди земель комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  10. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  11. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
  12. Про надання згоди на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна.
  13. Про внесення змін до деяких рішень Мукачівської міської ради.
  14. Про затвердження умов продажу нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  15. Про передачу земельних ділянок у власність, що перебувають у користуванні громадян та на яких розташовані житлові будинки, інші будівлі і споруди.
  16. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  17. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
  18. Про затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність (крім земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, та випадків передачі земельної ділянки власнику розташованого на ній жилого будинку, іншої будівлі, споруди).
  19. Про затвердження актів встановлення меж земельних ділянок.
  20. Про надання власникам земельних часток (паїв) дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  21. Про відмову в наданні дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердженні землевпорядних документацій та передачі земельних ділянок у власність.
  22. Про створення громадських пасовищ на території с. Нове Давидково Мукачівської міської територіальної громади.