Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні "земельної" комісії"
Секретаріат ради, опубліковано 23 липня 2021 року о 12:36

Зокрема:

1. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду.
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування.
  3. Про передачу земельних ділянок у власність на яких розташовані житлові будинки.
  4. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність (крім земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, та випадків передачі земельної ділянки власнику розташованого на ній жилого будинку, іншої будівлі, споруди).
  5. Про затвердження актів встановлення меж земельних ділянок на території Мукачівської міської територіальної громади.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
  7. Про відмову в наданні дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердженні землевпорядних документацій та передачі земельних ділянок у власність.
  8. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  9. Про затвердження звітів про експертно грошові оцінки земельних ділянок комунальної власності, які підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  10. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
  11. Про внесення змін до деяких рішень Мукачівської міської ради.
  12. Про врегулювання питань нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  13. Про внесення змін до рішення 11 сесії Мукачівської міської ради 6 – го скликання "Про затвердження Положення "Про конкурентний відбір суб’єктів підприємницької діяльності: з оціночної діяльності та розробки цільової документації з відчуження майна комунальної власності та набуття майнових прав" від 30.06.2011р. №247.
  14. Про розроблення детального плану території за межами населеного пункту села Шенборн Мукачівської міської територіальної громади.
  15. Про коригування генерального плану, поєднаного з детальним плануванням населеного пункту села Нижній Коропець Мукачівської міської територіальної громади.
  16. Про передачу комунального майна.
  17. Про визначення балансоутримувача майна.
  18. Про передачу майна з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» на баланс комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради.
  19. Про надання згоди на укладення договору переведення боргу та погашення заборгованості за рахунок майна.
  20. Про внесення змін в рішення 10 сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 25.06.2021 р. № 390 «Про безоплатне прийняття до комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади майна та виконаних робіт від Благодійної організації «Благодійний фонд «Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні».