Перелік питань, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної комісії з питань бюджету та регламенту від 31 березня 2023 року
Секретаріат ради, опубліковано 31 березня 2023 року о 12:46

Перелік питань:

1. Про погодження проєкту рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2023 рік» (п.16 рішення 32-ї сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22 грудня 2022 року №915 «Про бюджет Мукачівської міської територіальної громади на 2023 рік»).

2. Про погодження напрямів спрямування капітальних видатків та інших коштів, передбачених у місцевому бюджеті на фінансування програм та погодження відповідних закупівель:

2.1. управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради.

2.2. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської територіальної громади».

2.3. управління освіти, культури, молоді та спорту.

2.4. КНП «Лікарня Святого Мартина».

2.5. управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради.

3. Про затвердження Програми поліпшення умов несення служби, організації виховного та навчального процесу у військовій частині А 4638 на 2023 рік.

4. Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення, поліпшення умов несення служби, організації виховного та навчального процесу у військовій частині А1556 на 2023 рік.

5. Про затвердження Програми підтримки та матеріально-технічного забезпечення Квартирно-експлуатаційного відділу м.Мукачево на 2023 рік.