Послаблення карантинних обмежень у новорічну ніч
Відділ економіки, опубліковано 24 грудня 2020 року о 14:50

Внесенням змін до Постанови Кабміну від 9.12.2020 № 1236 , уряд послабив карантинні обмеження у новорічну ніч , які діють з 19 грудня 2020 року на всій території України.

Зокрема, у ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 07:00.

Нагадуємо, що оновленими з 19 грудня 2020 року обмеженнями відповідно до Постанови Кабміну, зокрема, забороняється:

Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів;

• проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій;
  • приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів;
  • робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос);
  • проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 07:00;
  • релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Детальніше можна ознайомитись на єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України.