Прийнято рішення «Про надання дозволу на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Мукачівської міської територіальної громади»
Управління міського господарства, опубліковано 30 липня 2021 року о 12:35

На виконання вимог нормативно-правових актів у сфері поводження з відходами, благоустрою, охорони навколишнього середовища та санітарно-гігієнічних вимог Мукачівською міською радою прийнято рішення «Про надання дозволу на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Мукачівської міської територіальної громади»

Управлінню міського господарства Мукачівської міської ради надано дозвіл  на розробку Схеми санітарного очищення населених пунктів Мукачівської міської територіальної громади терміном дії 25 років.

Схема визначає черговість здійснення заходів, обсяги робіт з усіх видів очистки та прибирання, системи і методи збирання, зберігання, видалення, знешкодження, перероблення, утилізації та захоронення, необхідну кількість збиральних машин, механізмів, устаткування й інвентарю, доцільність проєктування, будівництва чи реконструкції розширення об'єктів системи санітарної очистки, їх основні параметри і розміщення, орієнтовані капіталовкладення на будівництво і придбання технічних засобів.

Схему розробляють на розрахунковий термін 25 років з виділенням першочергових (5 років) та довгострокових заходів.