Про визначення уповноважених осіб, відповідальних за організацію та проведення закупівель замовника - виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про уповноважену особу
Юридичний відділ, опубліковано 26 жовтня 2022 року о 10:28

У вівторок, 25 жовтня 2022 року, на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради відповідно до статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» ”, постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 №169, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, наказу Міністерства економіки України “Про затвердження Примірного положення про уповноважену особу” від 08.06.2021 №40, прийнято рішення, яким визначено уповноважених осіб, відповідальних за організацію та проведення закупівель Замовника – виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вищевказаним рішенням затверджено Положення про уповноважену особу, яким визначено правовий статус, загальні організаційні та процедурні засади діяльності уповноваженої особи замовника – виконавчого комітету Мукачівської міської ради.