Програма підтримки ОСББ на 2021-2023 роки
Управління міського господарства, опубліковано 22 грудня 2020 року о 16:50

Програму підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської ТГ на 2021-2023 роки затвердили сьогодні на позачерговій сесії міської ради.

Згідно Програми 14 мільйонів гривень виділять на підтримку ОСББ Мукачівської міської територіальної громади у 2021 році.

В рамках програми, частково відшкодовують понесені витрати ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження за програмою «ЕНЕРГОДІМ». Також, для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків надають разову фінансову підтримку на проведення поточних ремонтів. У 2021 році на впровадження заходів з енергоефективності за програмою «ЕНЕРГОДІМ» для ОСББ Мукачівської міської територіальної громади виділять 12 мільйонів гривень, ще 2 мільйони гривень – на проведення поточних ремонтів: ремонт та утеплення стін фасаду, утеплення під’їздів, ремонт та заміну внутрішньо будинкових інженерних мереж, заміну та встановлення головних розподільних щитів у житлових будинках і придбання та встановлення фільтрів, лічильників.