«Програма благоустрою території Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки»
Управління міського господарства, опубліковано 26 березня 2024 року о 13:56

З метою забезпечення утримання об’єктів благоустрою території Мукачівської міської територіальної громади в належному стані, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» від 09.06.2021 №590, рішенням  виконавчого комітету Мукачівської міської ради схвалено зміни до Програми благоустрою території Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки в новій редакції, а саме доповнено розділ Програми "Перелік завдань і заходів програми та результативні показники" для забезпечення проведення видатків по благоустрою Державною казначейською службою та додано виконавця робіт по заходу "Поточне утримання камер відеонагляду, розміщених на об’єктах благоустрою Мукачівської міської територіальної громади".