Проведені підсумки призову на строкову військову службу в травні-липні 2020 року
опубліковано 30 липня 2020 року о 13:31

29 липня 2020 року відбулася нарада у режимі відеоконференц-зв’язку щодо розгляду наступних питань,а саме:

1.Підведення підсумків призову на строкову військову службу в травні-липні 2020 року.

До участі у селектоній нараді,залучалися голови районних (міських призовних) комісій,військові комісари районних (міських) комісаріатів,старші лікарі призовних комісій,представники органів Національної поліції- члени призовної комісії.

В ході наради голова обласної призовної комісії розповів про виконання Указу Президента України про призов.Він наголосив що ця призовна комісія була однією з найважчих.

Адже карантинні обмеження суттєво ускладнили роботу виборчих комісій та всіх взаємодіючих підрозділів,які залучені до заходів щодо призову.

Разом з тим,професійна та злагоджена робота призовних комісй всіх рівнів,військових комісаріатів,місцевих органів самоврядування дала змогу виконати Указ Президета України у повному обсязі.

Визначено планове завдання по призову на строкову військову службу восені 2020 року

Відділ з питань надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної та оборонної роботи