Релокація суб’єктів господарювання на територію громади триває
Відділ економіки, опубліковано 08 вересня 2022 року о 16:28

У ході продовження візитів до релокованих суб’єктів господарювання, які були вимушені перемістити свої потужності у зв’язку з війною в країні, представники відділу економіки відвідали ще трьох суб’єктів господарювання.

Зокрема, відвідали підприємство ТОВ «Аттекс Груп», яке перемістилося з м. Київ на початку війни та займається пошиттям елементів військового одягу, корпоративного одягу класу люкс. У своїх виробах компанія використовує тканини та матеріали тільки високої якості так само як і обладнання. Наразі на виробництві задіяно 9 працівників, також підприємство активно веде пошук досвідчених фахівців та планує збільшити їх чисельність.

Відвідали також швейне виробництво ФОП Штаєр Ю.М., яке релоковане з м. Харків. Суб’єкт господарювання займається пошиттям та виготовленням текстильної продукції. Основним профілем діяльності є пошиття готових текстильних виробів та виготовлення домашнього текстилю. В широкому асортименті представлені якісні текстильні вироби, а саме: постільна білизна, халати з натурального шовку та інших тканин, піжамні комплекти ТМ SHTAYER тощо. Наразі на виробництві задіяно 5 працівників.

Відкриттям дня стало ТОВ «Сімкорд», яке також розпочало свою роботу у м. Мукачеві, здійснивши релокацію з м. Харків. Підприємство представлено фахівцями високого класу в ІТ-секторі. Спеціалізується на таких напрямках, як модернізація електронної торгівлі, комп’ютерне програмування та виготовлення власних комплексних програмних продуктів та рішень. Керівництво підприємства зацікавлено приймати активну участь в житті Мукачівської громади, навіть створити новий освітній напрям на базі навчального закладу міста з метою підготовки спеціалістів з програмування та електронних технологій. Наразі до роботи в компанії залучено 57 спеціалістів, штат яких в майбутньому планується збільшити до 110 працівників.