Результати архітектурно-містобудівної ради від 6 вересня 2021 року
Управління міського господарства, опубліковано 06 вересня 2021 року о 14:03

На засідання архітектурно-містобудівної ради 06.09.2021 року було представлено результати комісійного обстеження об’єкта торгового закладу з офісними приміщеннями по вул. Коменського Яна Амоса, 45А м. Мукачево (забудовник Дурунда М.В.) на відповідність, дотримання проектних рішень. За участю забудовника, виїзною комісією 06.09.2021 року в складі архітекторів, на місці проведено огляд будівельного майданчика і визначено технічний стан розташованого на ньому об'єкта будівництва - торгового закладу з офісними приміщеннями по вул. Коменського Яна Амоса, 45А м. Мукачево, а також визначено відповідність дотримання проектних рішень та виконаних у натурі будівельно-монтажних робіт і опорядження фасадів проектній документації. Під час обстеження встановлено таке: вистрій фасаду приведено у відповідність до паспорту оздоблення фасаду з альтернативними матеріалами, яка була надана заявником до звернення про надання містобудівних умов і обмежень. Фасади виконано з високоякісних HPL панелей з захисною поверхнею від УФ вигорання з антивандальним захисним покриття. Проведено заміна конструкцій даху, віконних та дверних прорізів, а також форма та матеріал ексклюзивних вікон та дверей. Автором проекту зазначено про добросовісне виконання забудовником проектних рішень.