Результати засідання архітектурно-містобудівної ради від 07.02.2022 року
Управління міського господарства, опубліковано 07 лютого 2022 року о 16:25

07 лютого 2022 року управлінням міського господарства Мукачівської міської ради проведено дистанційний розгляд звернень з питань архітектури та містобудування.

• Схвалені наміри будівництва нежитлових приміщень комерційного призначення по вул.Драгули Миколи, 29 з рекомендаціями встановити на прилеглій до об’єкту території загального користування автобусну зупинку та урну для сміття затвердженого типу.
  • Підтримано проєктну пропозицію щодо реконструкції в межах лінійних розмірів фундаментів квартир №4 та 5А під офісні приміщення з надбудовою житлових квартири по пл.Кирила і Мефодія,13.
  • Рекомендовано доопрацювати наміри будівництва 2-х багатоквартирних житлових будинків з підземним паркінгом по вул.Берегівська, 41А (заявник ТзОВ "Факел Україна"), в частині забезпечення мешканців житлових будинків необхідною кількістю паркомісць у відповідності до кількості квартир.
  • Відхилена проектна пропозиція по об’єкту «Будівництво нежитлового приміщення комерційного призначення  по вул.Млинська,10. Запропоновано узгодити наміри будівництва з мешканцями прилеглих домоволодінь.
  • Розглянуто наміри реконструкції квартири №4 на території домоволодінн по пл.Духовича Олександра, 10. Відділу архітектури та містобудування доручено організувати розроблення концепції реновації внутріквартальної житлової та громадської  забудови центральної частини міста».
  • Доручено направити проєкт вихідних даних для розроблення ескізних намірів по об’єкту «Реконструкція Мукачівської гімназії №15 по вул.Лермонтова Михайла,12 та Мукачівського закладу дошкільної освіти №14 по , вул.Лермонтова Михайла,10 під ліцей.
  • Погоджено проєкт паспорту опорядження фасаду будівлі по вул.Ярослава Мудрого, 26Б.
  • Концептуально схвалено проектну пропозицію по об’єкту «Реконструкція частини власної квартири №2 зі зміною функціонального призначення під обєкт комерційного використання по вул. Недецеї Яноша, 11 в м. Мукачево . Відділу архітектури та містобудування оформити внесення змін в МБУіО №69-18 від 13.08.2018. При оформленні містобудівних умов та обмежень зобов’язати заявника розробити паспорт опорядження фасаду будинку в цілому, та зазначити вимоги безперешкодного доступу МГН.
  • Підтримано наміри будівництва індивідуальних житлових будинків (типу таунзаусів) по вул.Перемоги,1 в м.Мукачево.
  • Прийнято рішення  задовільнити звернення Греко-католицької релігійної громади (парафія) зіслання Святого Духа про влаштування елементу  благоустрою – дзвіниці по вул. Митрака Олександра. Рекомендовано релігійній громаді узгодити питання з мешканцями домоволодінь, прилеглих до території церкви та місця розміщення невеликої споруди, на якій будуть встановлені дзвони.
  • Доручено Відділу архітектури та містобудування УМГ підготувати на чергове засідання виконкому проект рішення про погодження паспорту закритої тераси біля кафетерію «Фійовка» по вул.Кооперативна, 71В в м.Мукачево
  • Опрацьовано  матеріали  проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки адресою м. Мукачево, вул. Лінтура Петра, 27Б  та наміри будівництва багатоквартирного житлового будинку та благоустрій прилеглої території комунальної власності.
  • Розглянуто та погоджено технічні паспорти вивісок комерційних об’єктів в центральній частини міста та розміщення об’єкту зовнішньої реклами.