Результати конкурсуі літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 16 листопада 2022 року о 11:20

Серед закладів освіти Мукачівської міської ТГ проведено II етап конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»

З метою вшанування мужності та героїзму, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження та розвитку національних військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості,  проведено  ІІ етап конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення» серед закладів освіти Мукачівської міської ТГ.

Визнано переможцями:

У номінації на кращий літературний твір «Лист»:

• І місце – Літун Аліну, ученицю 9 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. О.Духновича;

У номінації на кращий «Вірш»:

• І місце – Попович Аделію, ученицю 10 класу Мукачівського ліцею№11;

У номінації на кращий твір образотворчого мистецтва «Малюнок»:

• І місце – Микуланинець Анну, вихованку Мукачівського центру дитячої юнацької творчості;

У номінації на кращу фотороботу:

• І місце – Голодняк Василину, ученицю 10 класу Мукачівського ліцею №10.