Результати засідання архітектурно-містобудівної ради від 07 червня 2023 року
Управління міського господарства, опубліковано 09 червня 2023 року о 08:33

07 червня 2023 року в приміщення Мукачівської міської рали відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. Фахівцями ради розглянуті ескізні пропозиції художнього оформлення торцевих стін будівель по вул.Успенська, пл.Духновича Олександра, вул. Мостова. Автор муралів Тиберій Йонаш запропонував в зображенні стилізовані образи пов'язані з містом над Латорицею.

Відбувся розгляд проектів містобудівної документації детального плану території, обмеженої вул.Садова, Свободи, Єпархіальна та Грушевського Михайла в м.Мукачево  та  детального плану території обмеженої вулицями Зріні Ілони та Шевченка Тараса в місті Мукачево.

Схвалено проектну пропозицію щодо будівництва складу в м.Мукачево, вул.Пряшівська,4 Б (заявник ТзОВ «Тайм Трекер») та погоджено проект благоустрою прилеглої території; підтримано наміри  реконструкції квартири зі зміною функціонального призначення під офісні приміщення в м.Мукачево, вул.Ярослава Мудрого, 59 прим. 3 (заявник ГО «Закарпатська обласна організація Українського товариства глухих»; погоджено ескіз будівництва житлового будинку з вбудованими комерційними приміщеннями в м.Мукачево по вул.Миру,55; реконструкції житлового будинку в м.Мукачево, вул. Успенська,2 (заявник Релігійна громада Греко-католицької церкви «Успенської» м.Мукачево); реконструкції нежитлової будівлі під багатоквартирний житловий будинок з вбудованими торговими приміщеннями за адресою: Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Недецеї Яноша, 2 (ТОВ «Недецеї»); реконструкції частини власних нежитлових приміщень під гостьові кімнати по вул.Пряшівська, 5В в м.Мукачево; нове будівництво нежитлових приміщень по вул.Данканича Михайла,78 (заявник ТзОВ АВЕ-Мукачево»).

Схвалено паспорта опорядження фасадів по вул. Духновича Олександра, 48 в м.Мукачево ; вул. Габермана Самуїла, 5 (заявник ТОВ «Мукачівський міськкопторг»; будівлі за адресою: м. Мукачево, вул. Духновича Олександра, буд. №21. Погоджено паспорт відкритого майданчику (тераси) по пл.Кирила і Мефодія, 30 прим.2. Опрацьовано 3 звернення, щодо погодження технічних паспортів вивісок торгівельних закладів в м.Мукачево.