Шановні відвідувачі! З метою покращення обслуговування та економії вашого часу, ЦНАП Мукачівської міської ради пропонує вам скористатись сервісом попереднього запису
ЦНАП, опубліковано 15 грудня 2021 року о 10:08

Переваги:

• можливість вибрати зручну дату та час;
  • мінімальний час очікування;
  • можливість спланувати відвідування завчасно.

Сервіс доступний на офіційному сайті Мукачівської міської ради

Для реєстрації вкажіть ім’я, прізвище, номер телефону, електронну пошту та введіть код перевірки. Оберіть день та час. Якщо, ви обрали день, але години не відображаються, оберіть інший день, адже всі місця зайняті.

Врахуйте, що попередній запис до електронної черги надає можливість отримання конкретної послуги для 1 особи.

Для отримання готових документі зареєструйтеся окремо.

Якщо Ви бажаєте отримати декілька послуг, необхідно оформити запис для кожної з них (включаючи отримання послуг для дітей).

Після реєстрації, роздрукуйте чек або запишіть чи запам'ятайте інформацію про реєстрацію (номер в електронній черзі, дату, час прийому, назву послуги).

В день обслуговування надайте вказану інформацію адміністратору на рецепції для отримання талону для виклику.

Візьміть з собою паспорт, доручення (у разі представлення інтересів іншої особи) та необхідні документи для відповідної послуги.

Обирайте зручну для Вас дату і час візиту заздалегідь

Під час візиту у ЦНАП, врахуйте, що можливе зміщення часу прийому у зв'язку з обслуговуванням адміністратором попереднього відвідувача!

Бережіть себе та користуйтеся зручними опціями, створеними саме для Вас.