Щодо отримання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”
Управління соціального захисту населення, опубліковано 31 березня 2023 року о 11:34

Порядком та умовами реалізації пілотного проєкту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020-2023 роках”, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №744, визначено механізм реалізації пілотного проєкту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020-2023 роках, що передбачає перерахування грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” батькам, у яких народилася дитина, а в разі їх відсутності-патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам новонародженої дитини на поточний рахунок із спеціальним режимом використання, відкритий в АТ КБ “ПриватБанк”. У разі неможливості відкриття поточного рахунка із спеціальним режимом використання перерахування грошової компенсації отримувачам може здійснюватися на будь-який рахунок, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк «ПриватБанк».

Так, виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” на дітей, народжених починаючи з 1 липня 2021 р., проводиться за бажанням отримувача замість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Виплата проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача після призначення компенсації, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

Для призначення грошової компенсації отримувачу необхідно надіслати або подати у паперовій формі наступні документи:

• заяву
  • копію свідоцтва про народження дитини
  • документ, що засвідчує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, які внесено до паспорта громадянина України
  • заява про поточний рахунок відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк «ПриватБанк».

Так за період з січня 2023 року по березень 2023 року Управлінням соціального захисту населення Мукачівської міської ради компенсацію було призначено 141 особі