Щодо виплати та призначення державних допомог, пільг та компенсацій у режимі воєнного стану
Управління соціального захисту населення, опубліковано 03 березня 2022 року о 13:05

Шановні мешканці Мукачівської територіальної громади управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради інформує з приводу призначення державних соціальних допомог, пільг та компенсації.

На період воєнного стану в Україні, починаючи з 24.02.2022 року в центрі надання адміністративних послуг представники управління соціального захисту населення прийматимуть заяви про призначення будь-якого виду державної соціальної допомоги, пільги та компенсації. Державні допомоги, пільги та компенсації, які призначаються з урахуванням доходів сім’ї будуть опрацьовані після доступу до відповідних реєстрів. Державні допомоги і пільги, які призначаються без додаткової інформації, опрацьовуються та виплачуються згідно з чинним законодавством.

Список державних соціальних допомог, які призначатимуться в період воєнного стану починаючи з 24.02.2022 року:

• Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • Допомога при народженні дитини;
  • Допомога при усиновленні;
  • Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною;
  • Соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, а також видача посвідчень;
  • Допомога на поховання;
  • Соціальна допомога особам, які не мають право на пенсію, та особам з інвалідністю, які звертаються повторно;
  • Допомога на дітей, які виховуються у багатодітній сім’ї;
  • Муніципальна няня;
  • Грошова компенсація вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Просимо зберігати спокій.

Слава Україні!