Школярі Мукачівської ЗОШ №13 відвідали резиденцію Святого Миколая-Чудотворця в Мукачівському замку "Паланок"
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 15 грудня 2022 року о 14:59

Однією з важливих умов успішному та якісному навчанню дитини в сучасному закладі загальної середньої освіти є встановлення доброзичливого, товариського мікроклімату в класному учнівському середовищі, колективі.

Саме цьому сприяють заняття з туризму та краєзнавства, як дієві чинники в аспекті відродження духовності й моралі серед неповнолітніх, формування здорової, всебічно розвиненої особистості, громадянина, адаптованої в сучасний соціум.

В беззаперечній справедливості вищенаведеного мали можливість переконатися учасники міцної, дружньої, згуртованої учнівської спільноти 2-В, 1-В, 4-Б, 3-Б, 4-В класів  Мукачівської загальноосвітньої школи ЗОШ №13, вихованці відповідних туристсько-краєзнавчих гуртків, відвідавши 13 та 14 грудня 2022 р. резиденцію Святого Миколая-Чудотворця в Мукачівському замку "Паланок" за сприяння, при підтримці директорів Людмили Ковач, Михайла Белеканича, класних керівників Мирослави Лазір, Олесі Порохнавець, Маріанни Попович, Віолетти Скиби, Ольги Юртин, представників батьківської громадськості та автора цього допису, педагогічного працівника Мукачівського центру позашкільної освіти.

А на завершальному етапі всі учасники святкового дійства залюбки та з радістю отримали з рук Сятого Миколая-Чудотворця чудові подарунки та ознайомилися з історією, легендами Мукачівського замку "Паланок".