Штраф за відсутність маски
опубліковано 06 листопада 2020 року о 13:41

6 листопада 2020 року  Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає штрафи за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Тепер через відсутність засобів індивідуального захисту можна отримати штраф від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів, тобто від 170 до 255 грн.

Накладати штрафи зможуть органи Національної поліції, уповноважені органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також органи місцевого самоврядування.

Не наражайте на небезпеку себе та тих, хто вас оточує! Дотримуйтесь карантинних правил