Сьогодні, 16 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
Секретаріат ради, опубліковано 16 грудня 2021 року о 13:30

Депутати розглянули питання порядку денного, а саме:

1. Про внесення змін в рішення 18 сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 25.11.2021 № 614 «Про визначення балансоутримувача майна та закріплення його на праві господарського відання».
  2. Про надання дозволу на списання основних засобів комунального підприємства.
  3. Про визначення балансоутримувача майна та закріплення його на праві господарського відання.
  4. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради в новій редакції.
  5. Про врегулювання питань використання земельної ділянки та майна Мукачівським міським комунальним підприємством «Мукачівпастранс».
  6. Про передачу комунального майна та земельної ділянки Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління».
  7. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
  8. Про передачу земельних ділянок у постійне користування.
  9. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
  10. Про врегулювання питань нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  11. Про реєстрацію права комунальної власності на нерухоме майно, яке належить Мукачівській міській територіальній громаді.
  12. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  13. Про внесення змін до деяких рішень Мукачівської міської ради.
  14. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та укладання договорів оренди земель комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  15. Про затвердження детального плану території обмеженої вулицями Угрина Мойсея, Горького та річкою Потік в с.Завидово Мукачівської міської територіальної громади.
  16. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території малоповерхової житлової забудови обмеженої вулицями Комарова, графа фон Шенборна, Гуртова Олексія та площа Паланок в місті Мукачево».
  17. Про надання дозволів на розроблення (коригування) детальних планів території в м.Мукачево.
  18. Про визнання таким, що втратило чинність та внесення змін до рішень Мукачівської міської ради.
  19. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж земельної ділянки у власність.
  20. Про погодження визначеного місця розташування майданчика для проєктування та будівництва аеропорту на території Мукачівської міської територіальної громади.
  21. Про затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність в рамках реалізації проекту будівництва міжнародного аеропорту на території Мукачівської міської територіальної громади.

Дані проєкти рішень рекомендовано винести на позачергову сесію міської ради.