Спалювання листя та побутових відходів заборонено
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 15 жовтня 2020 року о 15:53

Управління муніципальної інспекції міста Мукачево постійно тримає на контролі та щорічно нагадує громадянам про заборону спалювання сухого опалого листя, а також побутових відходів. Не дивлячись на несприятливу для роботи у дворах погоду, громадяни хоч і рідко, але все таки продовжують спалювати суху траву, листя, побутове сміття. Так, майже кожного дня на гарячу лінію управління надходять дзвінки від небайдужих мешканців, про порушення благоустрою, а саме спалювання різного роду відходів, від яких стоїть нестерпний сморід та їдкий, густий дим, який шкодить жителям. За підтвердженими фактами інспекторами складаються адміністративні матеріали, про вчинення адміністративного правопорушення, які у свою чергу у встановлені строки передаються на розгляд до адміністративної комісії. Управління муніципальної інспекції, звертається із проханням до всіх мешканців Мукачівської міської ОТГ бути свідомими, та не наражати на небезпеку себе та інших, спалюючи різного роду відходи в яких містяться небезпечні для здоров’я оточуючих речовини.