Співпраця із комунальними службами
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 31 грудня 2020 року о 10:48

Днями до Управління муніципальної інспекції надійшла скарга від громадян від громадян про те, що в парку Перемоги громадяни складають сміття, побутові відходи та ін. Порушників не виявлено. За повідомленням інспекторів, комунальні служби здійснили прибирання того ж дня. Інспектори тісно співпрацюють з комунальними службами, в телефонному режимі, та наявно, а разом з тим і через складання адміністративних матеріалів. Ми повідомляємо комунальним службам про виявлені недоліки та порушення, що належить до сфери їх впливу, за для належного та швидкого реагування та усунення порушень. Таким чином ми робимо наше місто кращим.