Стартував проєкт «Мільйон для ЗСУ»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 01 травня 2023 року о 10:24

Проєкт

«Мільйон для ЗСУ»

І. Загальні відомості

Війна – це черговий жахливий період в історії нашої країни! У цей складний час Мукачівська учнівська рада старшокласників (далі МУРС) підтримує тих, кому зараз найважче та найскладніше; тих, хто ризикує життям на “нульових” рубежах оборони України.

В рамках проекту «Мільйон для ЗСУ» представники учнівської молоді Мукачівської міської територіальної громади проводитимуть збір коштів для закупівлі дронів, які допоможуть захистити воїнів та зберегти їм життя!

ІІ. Учасники проєкту

1. Мукачівська учнівська рада старшокласників.
  2. Учасники освітнього процесу закладів освіти (учні, працівники закладів освіти, батьківська громадськість) Мукачівської міської територіальної громади.
  3. Заклади позашкільної освіти.
  4. Заклади культури.
  5. Заклади дошкільної освіти.
  6. Батьківська громадськість закладів освіти і культури.
  7. Мешканці Мукачівської міської територіальної громади.
  8. Підприємства, організації та інші установи Мукачівської міської територіальної громади.

ІІІ. Терміни проведення

Проект «Мільйон для ЗСУ» стартує 1 травня 2023 року та триватиме 1 місяць. Завершення та підсумки результату збору коштів буде оголошено 31 травня 2023 року на офіційній сторінці фейсбук МУРСу.

ІV. Реалізація проекту

За ініціативи МУРСу (рішення «Координаційного засідання протокол» №4 від 20.04.2023 р.) з 01.05. по 31.05.2023 року в закладах освіти Мукачівської міської територіальної громади стартує проект «Мільйон для ЗСУ». В ході реалізації проекту всі небайдужі учні, батьки, мешканці Мукачівської міської територіальної громади можуть долучитися до збору коштів для допомоги нашим хлопцям у найгарячіших точках фронту. Адже ми вважаємо, що волонтерська та благодійна діяльність можуть та повинні принести перемогу нашій державі Україні. Всі зібрані кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок платформи UNITED24.

На зібрані кошти буде придбано дрони, які допоможуть нашим бійцям отримати перемогу.

Хтось може сказати: «Нехай держава забезпечує ЗСУ», але не забуваємо, що кожний із нас є частиною України. Навіть незначні кошти зроблять вагомий внесок в перемогу. Тож не будьте байдужими – «Україна – це я, Україна – це ми! Разом до перемоги!».

V. Результати проекту

Результати збору коштів по проекту «Мільйон для ЗСУ» та загальна сума буде оголошена на офіційних інтернет-сторінках та у ФБ сторінках Мукачівської міської ради, Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради, Мукачівського центру позашкільної освіти, Мукачівської учнівської ради старшокласників.