У Палаці культури і мистецтв на 50% зменшено вартість тимчасового користування приміщенням концертного залу та обладнанням для проведення концертів, частина виручених коштів з яких йде на підтримку ЗСУ
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 28 вересня 2022 року о 08:27

З метою підтримки концертних заходів, які проходять у Палаці культури і мистецтв», головна мета яких збір коштів на допомогу Збройним Силам України, відповідно до подання  комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Мукачівської міської ради, виконавчим комітетом Мукачівської міської ради переглянуто вартість надання окремих послуг закладу та затверджено рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради  «Про затвердження переліку та вартості платних послуг комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Мукачівської міської ради» від 22.02.2022 №42».

Зокрема, у рішенні внесено зміни до надання у тимчасове користування концертним залом для проведення концертів на період дії воєнного стану в Україні, а саме визначено, що у разі проведення концерту, частина коштів з якого перераховується на допомогу Збройним Силам України, вартість тимчасового користування приміщенням концертного залу та обладнанням для проведення концертів (світлове та звукове обладнання, LED-екран) складатиме 50% від встановленої вартості, за умови надання звіту про використання виручених із заходу коштів на допомогу Збройним Силам України та відповідних підтверджуючих документів (платіжних доручень, актів прийому-передачі тощо).

Діюча вартість надання у тимчасове користування концертним залом для проведення концертів:

• Концертний зал (приміщення) - 4 год. - 15 000,00 грн.
  • Світлове обладнання концертного залу - 4 год. - 6 000,00 грн.
  • Звукове обладнання концертного залу - 4 год. - 4 000,00 грн.
  • LED-екран концертного залу - 4 год. - 6 000,00 грн.
  • Забезпечення технічного та побутового райдеру - на договірній основі, відповідно до об’єму робіт.
  • У разі проведення додаткового концерту в той самий день, вартість послуг концертного залу, звукового та світлового обладнання, екрану складатиме 50% від обумовленої суми.
  • У разі проведення концерту, частина коштів з якого перераховується на допомогу Збройним Силам України, вартість тимчасового користування приміщенням концертного залу та обладнанням для проведення концертів (світлове та звукове обладнання, LED-екран) складатиме 50% від встановленої вартості, за умови надання звіту про використання виручених із заходу коштів на допомогу Збройним Силам України та відповідних підтверджуючих документів (платіжних доручень, актів прийому - передачі тощо).
  • У послугу входить користування 3 гримерними (без забезпечення побутового райдеру).