Увага! Внесені зміни до законодавства України щодо правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 19 березня 2021 року о 11:12

Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради звертає увагу мешканців територіальної громади та гостей міста, що від 17 березня 2021 року, набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху».

Відповідно до чинного законодавства та суттєвих змін в санкціях окремих статей, штраф за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих в режимі фотозйомки відповідно до ч. 1 ст. 122 КУпАП складатиме 340 грн, ч. 3 ст. 122 КУпАП складатиме 680 грн.

Також звертаємо увагу, що сплата штрафу 50% розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення правопорушення і надалі вважатиметься повним виконанням адміністративного стягнення.

Управління муніципальної інспекції просить дотримуватися правил дорожнього руху та здійснювати паркування транспортних засобів без порушень.