Веселі розваги, малювання та конкурси провели у бібліотеці-філії села Павшино з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 31 травня 2022 року о 13:33

Напередодні чудового свята - Міжнародного Дня захисту дітей у бібліотеці-філії села Павшино оформлено книжкову виставку «Щаслива дитина - крок у майбутнє» та проведено з дітьми веселі розваги, малювання малюнків, конкурси… «Коли сміється дитина - посміхається небо».

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

Тому й просимо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю своєї країни.

Зі святом, шановні! Миру, здоров’я та злагоди!