Відбулася презентація програм для активізації та розвитку малого та середнього бізнесу Мукачівської міської ТГ
Відділ економіки, опубліковано 19 травня 2021 року о 15:52

Сьогодні у Центрі громадськості та національних культур відбулася презентація кредитних програм підтримки та розвитку мікро, малого та середнього підприємництва  Мукачівської МТГ. Представниками одного з уповноважених банків, було презентовано умови державної програми для ММСП «Доступні кредити 5-7-9%». Метою даної програми є підтримка, зокрема в умовах карантинних обмежень, стимулювання розвитку ММСП та створення нових робочих місць. Кредити за програмою надаються юридичним особам та ФОПм на термін до 24 або 60 місяців залежно від виду програми. До проєктів, що фінансуються в рамках даної програми належать - розширення діючого бізнесу, започаткування нового напрямку  бізнесу, підтримка start-up, фінансування оборотного капіталу, рефінансування існуючої заборгованості за кредитами. Відсоткові ставки встановлюються на рівні 0%-3%-5%-7%-9% залежно від виду кредиту та розміру річного доходу  заявника. Також було презентовано ряд інших кредитних продуктів, які пропонуються для підтримки ММСП. Участь в заході взяли представники ММСП громади, в тому числі галузі сільського господарства та туризму, які у формі дискусії, питань-відповідей активно долучилися до презентації.