Відбулося засідання «редакційної» комісії
Секретаріат ради, опубліковано 09 грудня 2022 року о 12:25

Відповідно до рішення 30 позачергової сесії №884 від 06 грудня 2022 року «Про заслуховування керівництва ПрАТ «Закарпаттяобленерго» щодо стану забезпечення постачання електроенергії в Мукачівський міській територіальній громаді та затвердження графіків відключень», робоча група з подолання енергетичної кризи у Мукачівській міській територіальній громаді підготувала проєкт звернення до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля та Голови Верховної Ради України Р. Стефанчука, щодо пом’якшення умов придбання генераторів та направила його на розгляд редакційної комісії.

Сьогодні 09 грудня, відбулось засідання редакційної комісії, на якій було затверджено остаточний текст звернення, який буде направлено адресатам.