Відділення соціальної допомоги вдома УПСЗН Мукачівської міської ради за перший квартал 2020 р.
опубліковано 01 вересня 2020 року о 09:58

Основним завданням Відділення соціальної допомоги вдома УПСЗН Мукачівської міської ради є надання соціальних послуг на дому згідно Державного стандарту соціальної послуги догляду вдома (закупівля та доставка ліків, продовольчих товарів, засобів гігієни, допомога у прибиранні, приготуванні їжі і.т.), одиноким непрацездатним громадяням, пенсіонерам та інвалідам, які потребують сторонньої допомоги за медичним висновком закладу охорони здоров”я.

З початку року працівниками Відділення соціальної допомоги вдома проведено 26 обстежень по виявленню одиноких непрацездатних громадян м.Мукачева. За три місяці поточного року працівниками Вілліленням соціальної допомоги вдома обслужено 126 пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, а саме:

• жінок - 100 осіб;
  • одиноких громадян похилого віку - 81 особа;
  • особи із інвалідністю: - 35 осіб;
  • 1 групи - 10 осіб;
  • 2 групи - 21 осіб;
  • 3 групи - 4 осіб;
  • ветерани війни - 5 осіб;
  • інваліди війни - 1 особа;
  • постраждалі від аварії на ЧАЕС - 1 особа;
  • особи віком 80 років і старші - 51 осіб;
  • ветерани праці - 36 осіб;
  • діти війни - 67 осіб.

Соціальними робітниками відділення здійснено 2819 відвідувань осіб, які обслуговуються та надано 9802 соціальних послуг передбачених Державним стандартом догляду вдома у відповідності до індивідуального плану надання соціальних послуг та Договору про надання соціальних послуг укладеного між Відділенням СДВ та громадянами, які обслуговуються. В період карантину соціальними робітниками посилено розяснювальну роботу серед громадян похилого віку про нобхідність дотримання режиму самоізоляції та інших запобіжних мір пов’азаних із розповсюдженням короно вірусом.

Завідувач ВСДВ:    Герцуський І.