Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради укладено договір постачання природного газу постачальником «останньої надії»
Юридичний відділ, опубліковано 29 грудня 2021 року о 15:58

Відповідний договір укладений за результатами проведення переговорної процедури, оголошеної на підставі абзацу 6 пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі». Вартість закупівлі становила 59 151,79 грн з ПДВ.

Зауважимо, що дія укладеного договору не може перевищувати 60 діб протягом календарного року та може бути достроково припинена у разі укладення замовником договору на постачання природного газу з іншим постачальником.

З відповідною закупівлею та іншими умовами укладеного договору можна ознайомитися за наступним посиланням: