Виконавчим комітетом внесено зміни до переліку платних послуг Палацу культури і мистецтв
Відділ культури, опубліковано 09 лютого 2021 року о 16:07

З метою забезпечення ефективного використання приміщень комунального закладу “Палац культури і мистецтв” Мукачівської міської ради та вдосконалення організаційно-господарського механізму, виконавчим комітетом Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №280 від 04.08.2020 «Про затвердження переліку та вартості платних послуг комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Мукачівської міської ради». Зокрема, до переліку платних послуг по наданню у тимчасове користування приміщень концертної зали, двох конференц-залів та фоє палацу додано аудиторію загальною площею 59,9 кв.метрів. Вартість 1 години користування аудиторією 200,00 грн.

Нагадаємо, що на даний час у Комунальному закладі «Палац культури і мистецтв» Мукачівської міської ради діють такі платні послуги:

Надання у тимчасове користування приміщень та обладнання для проведення концертів, вистав, виставок, конференцій, семінарів, тощо:

• Концертний зал (приміщення) - 4 год. - 6 000,00 грн.
  • Звукотехнічне та світлове обладнання концертного залу - 4 год. - 8 000,00 грн.
  • Екран концертного залу (без озвучення) - 4 год. - 8 000,00 грн.
  • Конференц-зал: - 1 год. - 1 000,00 грн., цілий день - 7 000,00 грн.
  • Малий конференц-зал - 1 год. - 500,00 грн.
  • Концертний зал та конференц-зали для бюджетних установ Мукачівської міської ОТГ, що утримуються за рахунок бюджетів усіх рівнів - Відшкодування вартості спожитих комунальних послуг та енергоносіїв
  • Концертний зал та конференц-зали для проведення благодійних некомерційних заходів - Відшкодування вартості спожитих комунальних послуг та енергоносіїв
  • Фоє для проведення виставок - 14 днів - 1 000,00 грн.
  • Аудиторія площею 59,9 кв.м. - 1 година — 200,00 грн.
  • Інші окремі приміщення (аудиторії, зали), якщо це не перешкоджає провадженню закладом діяльності у сфері культури - на договірній основі (в залежності від типу приміщення, виду заходу, ін..)

Послуги студії звукозапису:

Озвучення аудіовізуальних роликів:

• До 30 секунд - 1 500,00 грн.
  • 1 хв. - 1 000,00 грн.
  • Адаптація фільму - на договірній основі, відповідно до об’єму робіт
  • аранжування - на договірній основі, відповідно до об’єму робіт
  • Зведення та мастеринг - 8 000,00 грн.
  • Створення промоматеріалів, музики до кіно, музичного супроводу до театральних постановок - на договірній основі, відповідно до об’єму робіт
  • Запис аудіокниг - (1 год.) - 1 000,00 грн.
  • Адаптація музичного матеріалу - (1 год.) - 1 000,00 грн.
  • Запис інструментів - (1 год.) - 1 000,00 грн.
  • Запис голосу - (1 год.) - 1 000,00 грн. - запис хорів (1 год.) - 4 000,00 грн.
  • Запис колективів (1 год.) - на договірній основі, відповідно до об’єму робіт
  • солісти та творчі колективи, які беруть участь в культурно-мистецьких заходах, а також колективи закладів, що підпорядковуються відділу культури Мукачівської міської ради - безкоштовно, згідно графіку

Вхідна плата на культурно-масовий захід Палацу культури і мистецтв (концерти, розважальні програми, вечори відпочинку та ін.):

• (1 захід) - від 50,00 грн. (в залежності від тривалості заходу та затрат для його проведення).
  • Організація та/або проведення заходу на замовлення (концерт, фестиваль, виставка, презентація, розважальна програма, професійне свято, тощо) в тому числі виїзний - (1 захід) - Ціна договірна (в залежності від тривалості заходу та затрат для його проведення)
  • Послуги ведучого для забезпечення організації та проведення заходу (концерт, фестиваль, виставка, презентація, розважальна програма, професійне свято, тощо) в тому числі виїзний (1 захід) - ціна договірна (в залежності від тривалості заходу та затрат для його проведення)
  • Навчання дітей у творчих колективах, студіях, гуртках за різними видами мистецтва та аматорської творчості (хореографія, вокал, хор, циркове мистецтво та ін.):
  • Індивідуальні заняття (1 особа/1 місяць) - 250,00 грн.
  • Колективні заняття (1 особа/1 місяць) - 200,00 грн.

Також затверджено перелік категорій дітей, які мають змогу займатися у творчих колективах та студіях Палацу культури і мистецтв на пільгових умовах:

• 100% звільнення від оплати:
  • діти-інваліди, яким не протипоказані заняття у творчих гуртках (за висновком медичної комісії);
  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти з малозабезпечених сімей (за довідками управління праці та соціального захисту населення, які є отримувачами державної соціальної допомоги як малозабезпечені сім'ї);
  • діти, батьки яких брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають статус учасника бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (за наявності посвідчення встановленого зразка);
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (за наявності посвідчення встановленого зразка);
  • у разі хвороби дитини протягом двох місяців і більше, при наявності документів з лікувального закладу та заяви батьків.
  • Оплат за заняття у творчих гуртках двох і більше дітей з однієї сім'ї:
  • за першу дитину - оплата 100%; за інших — 50% (при цьому 100% коштів вноситься за навчання з того виду мистецтва, де встановлена більша плата).