Влітку цього року за кошти міста в дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Горбок» відпочило майже 400 діток
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 04 вересня 2021 року о 11:35

З них 57 дітей пільгових категорій. У зв’язку з вимушеною самоізоляцією громадян внаслідок карантинних заходів у цьому році як ніколи було актуальним оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій.

Зазначимо, що табори з денним перебуванням при закладах освіти не функціонували, однак кошти, передбачені на організацію та проведення відпочинку дітей в таборах з денним перебуванням, було використано на придбання путівок до стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Зокрема, з 1 червня проводив свою роботу позаміський дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Горбок». Протягом 4-ьох змін відпочило (14 днів) 303 дітей, оздоровилося (21 день) – 80 дітей. Всього-383 дітей, з них 57 дітей пільгових категорій Мукачівської міської територіальної громади.

Вартість путівки становила з розрахунку 500 грн. людинодень. Діти забезпечувалися збалансованим 5-ти разовим харчуванням, проживали в кімнатах зі зручностями з цілодобовим постачанням гарячої води.

На території функціонували басейн, футбольне та волейбольне поля, дитячі ігрові майданчики. З дітьми працювали, відповідно до укладеного договору, кваліфіковані вихователі та аніматори, в яких наявні медичні книжки з допуском до роботи, окрім того, такі медичні книжки були в наявності у всіх працівників.

Протягом оздоровчої кампанії випадків травмування дітей та інших небезпечних подій у таборі не було. Персонал табору дотримувався санітарних вимог, правил пожежної безпеки, а також було створено необхідні умови для безпечного перебування дітей в таборі та відповідну виховну, фізкультурно-спортивну, культурно-мистецьку роботу.

Розроблено цікаву анімаційну програму за тематичними днями та заходи національно-патріотичного спрямування.