Забезпечення дотримання правил благоустрою та правил паркування під час проведення концерту
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 15 червня 2021 року о 14:04

Цими вихідними в місті Мукачево на території ГРК "Інтурист" відбувся фестиваль авторської пісні "Марципанка Бард-фест". На захід було запрошено гостей та учасників з усієї країни, а їх кількість налічувала понад 600 осіб.

Охорону громадського порядку під час проведення дійства було покладено на інспекторів Управління муніципальної інспекції та поліцейських офіцерів громади. Шестеро представників влади слідкували за дотриманням законності та уникнення правопорушень під час концерту. Захід відбувся на найвищому рівні.