Застереження щодо дотримання правил благоустрою
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 11 лютого 2021 року о 16:38

Не дивлячись на негоду, синоптики обіцяють найближчим часом різку зміну метеорологічної ситуації по аналогії з всією країною, де панує мороз, сніг та метелиця.

В таку погоду необхідно особливу увагу приділити прибиранню прилеглої території. Як показує досвід минулих років, та початок цієї зими, власники комерційних будівель чи приватних домоволодінь нехтують порадами, а згадують про них лиш під час складання адміністративних матеріалів нашими інспекторами. Не рідко через неприбраний лід, сніг, бурульки на тротуарах біля будівель стаються травми пішоходів. Так, задля уникнення травматизму, фіксування правопорушень, а відтак і штрафу, Управління муніципальної інспекції повторно нагадує: нечищений сніг на прилеглій території, не збиті бурульки, що звисають з даху на тротуар чи проїжджу частину дороги, а також неприбраний лід на прилеглій території та на тротуарах - є порушенням Правил благоустрою міста. У випадку виявлення яких нашими інспекторами в ході патрулювання чи за викликом громадян, перераховані порушення будуть зафіксовані адміністративним протоколом і передані на розгляд адміністративної комісії міста Мукачево.

Штраф за такого роду правопорушення складає від 340 до 1360 грн для фізичних осіб, та від 850 до 1700 для фізичних осіб-підприємців.