Здобувачі освіти другого курсу вищого професійного училища № 3 м. Мукачево побували на екскурсії в архівному відділі Мукачівської міської ради
Архівний відділ, опубліковано 14 лютого 2023 року о 15:57

Сьогодні, 14 лютого 2023 року, здобувачі освіти другого курсу вищого професійного училища № 3 м. Мукачево з професії конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); адміністратор, разом із викладачем Рижковою Ольгою та майстром виробничого навчання Шелельо Тетяною побували на екскурсії в архівному відділі Мукачівської міської ради.   Вже кілька років поспіль у період тижня знайомства із професіями відбуваються такі зустрічі. Начальник відділу Лабош Оксана наочно показала взірці номенклатур справ, описів та актів, переліків та інших цікавих архівних документів, учні відкрили книги нарахування заробітної плати та накази з особового складу за минулі роки, писані вручну,- а це завжди цікаво. Студенти побували в архівних сховищах, побачили процес ремонту та реставрації справ, порядок підготовки довідок та спробували відшукати потрібний документ.