Зміни до бюджету 2022 року
Фінансове управління, опубліковано 23 грудня 2022 року о 13:58

Рішенням Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22.12.2022 року «Про внесення змін до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік», беручи до уваги пропозиції головних розпорядників коштів, до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік внесено наступні зміни, а саме:

• враховуючи факт перевиконання доходів бюджету загального фонду, встановленого за період січень-листопад 2022 року, збільшено обсяг доходів та видатків на суму 4 252,68 тис. грн які спрямовано зокрема на реалізацію Програми підтримки та реформування водопровідно-каналізаційного господарства ( виконання рішення суду);
  • здійснено перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів бюджету по загальному та спеціальному фондах;
  • внесено зміни до обсягів капітальних вкладень бюджету у розрізі інвестиційних проектів та до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.