Гаряча лінія міста
(03131) 3-46-91
Меню
Заявка – пропозиція щодо розміщення у 2019 році тимчасово вільних коштів місцевого бюджету міста Мукачева на вкладних (депозитних) рахунках в банках
опубліковано 10 січня 2019 року о 15:28

Відповідно до ст. 16 Бюджетного Кодексу України, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 6 „ Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках” (із змінами, внесеними згідно Постановами КМ) та п.11 рішення 51-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11 грудня 2018 року № 1268 “Про місцевий бюджет міста Мукачева», фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради оголошує конкурс на розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету м. Мукачева на вкладних (депозитних) рахунках у 2019 році в обсязі 20 млн. грн.

У конкурсі можуть брати участь банки, філії (відділення) за умови якщо держава володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу.

Конкурс проводиться при наявності не менше двох пропозицій від банків, які прийняті до розгляду.

Учасник конкурсу повинен надати конкурсній комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на депозитних рахунках, такі документи:

1. Заяву на участь у конкурсі;

2. Конкурсну пропозицію щодо розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на вкладному (депозитному) рахунку, в якій обов’язково вказується:

- відсоткова ставка, яка не може бути змінена протягом року;

- можливість поповнення або зняття депозитного вкладу або його частини без втрати відсотків;

- термін, протягом якого банк здійснює повернення коштів на рахунок місцевого бюджету за письмовим зверненням фінансового управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради;

- відсутність не знижувального залишку на депозитному рахунку;

- умови та періодичність нарахування та сплати процентів.

3. Завірені належним чином копії:

– свідоцтва про державну реєстрацію банку, виданого Національним банком України;

– статуту банку;

– положення про філію (відділення) банку;

– банківських ліцензій на право здійснення банківських операцій;

– довіреності керівнику філією (відділенням) банку;

– довідки Національного банку України щодо відповідності банку, який приймає участь у конкурсі, умовам розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, визначених у підпункті 6 пункту 3 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 N6 (зі змінами);

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, щодо юридичної особи та відокремленого підрозділу (філії) юридичної особи (в разі наявності) завірені належним чином.

Обов’язковими умовами при укладенні договори банківського вкладу (депозиту) між фінансовим управлінням виконавчого комітету Мукачівської міської ради і банком є:

права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу вкладника;

заборона безспірного списання банком коштів із вкладного (депозитного) рахунка фінансового управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради;

відповідальність банку в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків на відповідні рахунки місцевого бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти для розміщення на вкладних (депозитних) рахунках;

можливість поповнення вкладу.

Тимчасово вільні кошти можуть розміщуватись на вкладних (депозитних) рахунках у банках лише у межах поточного бюджетного періоду та повинні бути повернуті на рахунки бюджету, з яких вони перераховувалися, не пізніше ніж за 10 днів до закінчення такого бюджетного періоду.

6. В депозитному договорі з банком – переможцем конкурсу мають бути враховані і інші вимоги, визначені Порядком розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011р. № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках».

7. Критеріями при визначенні банку – переможця є:

- розмір процентної ставки за вкладом (депозитом);

- термін повернення коштів на рахунок місцевого бюджету за письмовим зверненням фінансового управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради;

- строки перерахування до міського бюджету відсотків за вкладом.

8. Переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

9. З метою дотримання конфіденційності, пропозиції подаються в запечатаному конверті до 12-00 год. 15.01.2019 р. за адресою: м. Мукачево, пл.Духновича, 2, каб. 40.

10. Розкриття пропозицій відбудеться 15.01.2018р. о 15-00 год за адресою: м. Мукачево, пл.Духновича, 2, каб. 40.

11. Конкурсна комісія має право звертатися до банків, які подали пропозиції, за роз’ясненнями та наданням додаткової інформації.

12. Використання відомостей, що містяться у пропозиціях банків, здійснюється з додержанням вимог законодавства.

13. Інформація, що стосується розгляду, пояснення, оцінки та порівняння пропозицій, є конфіденційною.

14. Учасник має право відізвати свою заяву на участь у конкурсі до встановленого терміну проведення конкурсу, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

15. До участі в конкурсі не допускаються банки, які не подали усіх документів, необхідних для участі в конкурсі.

16. Переможця серед банків, які надали заяву на участь у конкурсі, конкурсні пропозиції та всі необхідні документи, визначає конкурсна комісія, враховуючі критерії, зазначені в п. 7 умов проведення конкурсу.

17. У разі коли банк, що визнаний переможцем, відмовляється від укладення з фінансовим управлінням виконавчого комітету Мукачівської міської ради договору банківського вкладу (депозиту), конкурсна комісія має право визначити інший банк, розглянувши протягом трьох робочих днів подані пропозиції повторно.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux