Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ст №20 ім. О. Духновича.

Контакти

89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, площа Духновича, будинок 17

Код ЄДРПОУ

Розпорядок роботи

Понеділок – п'ятниця

Данашевський Михайло Михайлович

У 1882 р. Міністерство освіти й релігії Угорського Королівства організувало в нашому місті державну горожанську дівочу школу.

Граф Ервін Шенборн у 1889 році подарував місту земельну ділянку з умовою, що збудований на її території заклад буде використовуватися виключно в цілях освіти. У 1893 р. було споруджено будівлю школи, яка з роками добудовувалася. З того часу веде відлік наша школа.

26 грудня 2013 року Мукачівській загальноосвітній школі І–ІІІ ст. № 20 було присвоєно ім'я видатного педагога та громадського діяча Олександра Духновича.

Головна стратегія діяльності педагогічного колективу школи спрямована на формування духовного світу особистості, розкриття потенційних можливостей та здібностей учнів. Тому вчителі використовують як традиційні, так й інноваційні технології навчання. Девіз нашої школи: «Традиційні та інноваційні форми та методи роботи як засіб підвищення якості освітнього процесу»

Заступники директора:

• Спачинська Алла Іванівна – Заступник по навчально-виховній роботі.
  • Яров Мар’яна Василівна – Заступник по навчально-виховній роботі.
  • Кізман Вікторія Степанівна – Заступник по виховній роботі.

1.    Організовано школу І-ІІІ ступеня за освітньою програмою, створеною відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

2.    Організовано надання освітніх послуг за індивідуальною формою навчання:

• сімейною (домашня) формою навчання;
  • під педагогічним патронажем;
  • у формі екстернату.

3. Організовано інклюзивну форму навчання.

4. Реалізується інваріантна та варіативна складові навчальних планів Освітньої програми:

• курси за вибором (зокрема, «Етика»);
  • факультативні курси («Фінансова грамотність», «Цифрова та медіаграмотність», курси з Історії, біології, фізики, хімії тощо);
  • індивідуальні заняття для роботи з обдарованою молоддю або слабовстигаючими учнями;

5. Організовано роботу  шкільних та позашкільних гуртків («Декоративно-ужиткове мистецтво», «Джура», «Оздоровчий волейбол», «Скаут» і т.д.)

Сайт школи –  https://zosh20.wordpress.com