03 лютого 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 04 лютого 2021 року о 16:01

Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вікторією Іванчо проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто 6 питань:

• про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти;
  • про вирішення спору між батьками щодо місця проживання дитини;
  • про  реєстрацію народження дитини;
  • про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування до ДБСТ;
  • про встановлення опіки над дітьми - сиротами та дитиною, позбавленою батьківського піклування;
  • про припинення опіки над дітьми-сиротами.

За результатами розгляду 4 заяв про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, рішенням комісії всім заявникам погоджено здійснення відповідних правочинів.

Заслухавши пропозиції батьків, які після розлучення проживають окремо, щодо місця проживання дітей, враховуючи найкращі інтереси дітей, членами комісії прийнято відповідне рішення яким визначено місце проживання дітей з одним із батьків.

По - третьому питанню порядку денного -  у зв'язку з відсутністю у матері новонародженої дитини документів, які засвідчують її особу, надано згоду бабусі зареєструвати новонароджене маля, а маму зобов'язано в найкоротший термін пройти процедуру встановлення особи та виготовити паспорт громадянина України.

З наступних питань порядку денного, враховуючи  статус дітей, членами комісії прийнято рішення про доцільність влаштування 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання, проживання до одного з Дитячих будинків сімейного типу міста; встановлення опіки з подальшим усиновленням над 1 дитиною, позбавленою батьківського піклування; припинення опіки над 2 дітьми-сиротами у зв'язку тим, що  між опікуном та дітьми склалися стосунки,  які перешкоджають здійсненню належної опіки та влаштування дітей під опіку бабусі.

З усіх питань порядку денного рекомендовано службі у справах дітей підготувати проєкти рішень виконавчого комітету Мукачівської міської ради для прийняття відповідних рішень.