11 856 постанов складено торік за порушення правил паркування. Штрафники сплатили до бюджету понад 2 мільйони 187 тисяч гривень
Міська рада, опубліковано 16 січня 2023 року о 16:15

Загальна сума накладених стягнень без врахування пільгового періоду для оплати всіх постанов склала 4 мільйони 31 тисячу гривень. Протягом 10 днів з моменту винесення постанови порушники могли оплатити тільки половину штрафу, 50 % від суми що дорівнює 2 мільйони 15,5 тисяч гривень. У цілому, за минулий рік водії-порушники сплатили до бюджету 2 мільйони 187,2 тисячі гривень. Найпоширеніші порушення: паркування транспорту на пішохідних переходах, посадкових майданчиках, автобусних зупинках та під знаком автостоянка заборона.