Відділ інформатизації та зв'язків з громадськістю

П'ятниця

перерва

Контакти

89600, Закарпатська область, м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 (каб. № 33)

Відділ інформатизації та зв'язків з громадськістю

Начальник відділу інформатизації та зв'язків з громадськістю

+380 (3131) 5-44-61

Фахівець з інтерв'ювання відділу інформатизації та зв'язків з громадськістю

Головний спеціаліст відділу інформатизації та зв'язків з громадськістю

Головний спеціаліст відділу інформатизації та зв'язків з громадськістю

Фахівець з інтерв'ювання відділу інформатизації та зв'язків з громадськістю

ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

• Основне завдання відділу — забезпечення ефективної взаємодії Мукачівської міської міської ради та її виконавчих органів із засобами масової інформації для оприлюднення відомостей про їх діяльність, роз’яснення політики місцевої влади, інформування населення про напрямки та результати роботи міської ради та виконкому.
  • Відділ збирає, аналізує, обробляє інформацію про діяльність Мукачівського міського голови Мукачівської міської ради та її виконавчих органів, та оперативно подає її засобам масової інформації, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

Основні завдання відділу:

• організація оперативної взаємодії Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету із засобами масової інформації.
  • інформування територіальної громади та громадськості України загалом, інших держав про діяльність Мукачівської міської ради, її виконавчих органів, Мукачівського міського голови.
  • взаємодія з суб’єктами інформаційних відносин з метою розповсюдження інформаційних, довідкових і пояснювальних друкованих, відео-, аудіо- та фотоматеріалів.
  • забезпечення інформаційними та аналітичними матеріалами офіційного веб сайту Мукачівської міської ради.

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

• організовує та сприяє проведенню прес-конференцій, брифінгів, прямих ефірів та інформаційних зустрічей керівників Мукачівської міської ради та її виконавчих органів.
  • наповнює інформаційними матеріалами сторінки Мукачівської міської ради у мережі фейсбук, інстаграм, телеграм, твіттер, ютуб.
  • розповсюджує заяви, повідомлення, прес-релізи, роз’яснювальні та інформаційні матеріали тощо.
  • організовує у співпраці з виконавчими органами Мукачівської міської ради та її іншими структурними підрозділами розповсюдження довідкових видань, відео-, аудіо- та фотоматеріалів про роботу органів місцевого самоврядування.
  • здійснює оперативне збирання та експрес-аналіз матеріалів національної і регіональної преси, українських і закордонних інформаційних агенцій, повідомлень в соціальних мережах, телебачення і радіомовлення, Інтернету, а також повідомлень, котрі надходять до відділу.
  • організовує для національних і регіональних засобів масової інформації інтерв’ю з Мукачівським міським головою, його заступниками та керівниками виконавчих органів Мукачівської міської ради.
  • підтримує робочі контакти з головними редакторами газет та журналів, керівниками інтернет-видань, телерадіокомпаній, інформаційних агенцій, а також корпунктами засобів масової інформації;
  • готує інформаційні матеріали для засобів масової інформації міста, регіону
  • бере участь в організації висвітлення заходів, що проводять органи місцевого самоврядування
  • готує проекти рішень сесії Мукачівської міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень Мукачівського міського голови з питань, що відносяться до компетенції відділу.
  • розробляє тексти виступів, вітань від імені Мукачівського міського голови з нагоди ювілеїв, знаменних дат, державних і професійних свят.

Прикріплені файли