Служба у справах дітей, опубліковано 23 вересня 2022 року о 11:17

22 вересня 2022 року спеціалісти служби у справах дітей Мукачівської міської ради прийняли участь у нараді з питань забезпечення прав дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду та виховання, яку організувала та провела служба у справах дітей Закарпатської ОВА.

Учасники наради обговорили особливості організації навчального - виховного процесу, соціально-правового захисту та, враховуючи воєнний стан в Україні, забезпечення безпеки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у закладах різних форм власності та підпорядкування цілодобово. Особлива увага була приділена стану обладнання підвалів або інших приміщень, придатних для укриття дітей за місцем постійного розташування закладу.