Андрієвський Олександр Олександрович - фізичний терапевт реабілітаційного відділення Лікарні Святого Мартина
Міська рада, опубліковано 20 січня 2023 року о 09:42

Олександр навчався в Ужгородському національному університеті на факультеті здоров'я та фізичного виховання, кафедра фізичної терапії та ерготерапії (магістр).

Пройшов «Вищу школу масажу» в м.Ужгород та стажування у Болгарії. Був членом Професійної асоціації масажистів України.

Працював у сфері спортивної медицини та реабілітації, спортивним лікарем в професійному футбольному клубі «Ужгород», Закарпаття. Понад шість років пропрацював масажистом.

Вирішив стати фізичним терапевтом, бо прагне допомагати людям, які перенесли складні травми та захворювання, повернутися до повноцінного життя та знову відчути радість руху.

• м.Мукачево, вул.Грушевського, 29 (Діагностичний центр лікарні)
  • вул.А.Новака (Пирогова) 8-13 (стаціонарні відділення)

callcentr: