Андрій Балога - Мукачівський міський голова привітав жителів Мукачівської громади з 30-річницею Незалежності України
Міська рада, опубліковано 24 серпня 2021 року о 21:00

Незалежній Україні - 30 років. Щороку, в цей день усією великою родиною одягнувшись в національне вбрання жителі Мукачівської громади відзначали це свято вишиванкою ходою. Цьогоріч, невеличка злива внесла свої корективи й традиційного параду не відбулося. Однак місцеві жителі переконані, що вранішній серпневий дощ знаменує тільки щастя й квітучу долю нашій Україні.

Вранці, під виконання Державного Гімну України на найбільшому  флагштоку Мукачева замайорів жовто-блакитний стяг - символ незалежності українського народу.

Усі урочистості пройшли в Палаці культури та мистецтв. На свято прийшло так багато людей, що у великому залі майже не лишилося вільного місця, її заповнили сотні усміхнених облич.

Андрій Балога - Мукачівський міський голова виступив із промовою та вручив нагороди  жителям Мукачівської громади, він подякував усім тим, хто жертвує своїм життя заради мирного неба, героям які захищали і захищають нашу країну. Він наголосив, що Україна це ми, й лише від нас залежить яку державу залишимо нащадкам.

На великій сцені виступили талановиті діти Мукачівської громади,  військовий оркестр та народні виконавці. Також, почесні громадяни та представники громадських організацій поклали квіти пам’яті до меморіалу воїнам-захисникам та погруддя Т. Г. Шевченка.

Вітаємо тебе, Україно!