Буржуйки для ЗСУ: Після поранення військовий продовжує допомагати своїм побратим, виготовляє для захисників буржуйки
Міська рада, опубліковано 21 січня 2023 року о 00:27

Повернувся із заробітків і поїхав на війну, саме так розпочинає свою історію мукачівець Володимир Бряник. Пішов добровольцем в перші дні вторгнення, з українськими захисниками звільняв Суми. У травні рота вогневої підтримки в складі якої був Володимир вирушила на Луганщину. Там чоловік отримав поранення і півтора місяця пролежав у госпіталі. Повернувшись додому після контузії продовжує допомагати побратим, виготовляє для захисників буржуйки. Спочатку робив для своєї бригади, перший метал купив на оздоровчі, які отримав на реабілітацію. Замовлень від військових більшало, до справи потрошку стали приєднуватися інші, хтось приносив матеріал, хтось гроші, друзі допомагають з роботою, велику підтримку отримує від волонтерів. Чоловік змайстрував вже 60 пічок, якими обігріваються зараз наші бійці.