Центр протидії дезінформації при РНБО України просить всіх небайдужих громадян дотримуватись наступних правил під час захисту інформаційного фронту
Міська рада, опубліковано 01 березня 2022 року о 10:17

Зокрема:

• Не витрачайте ваш час на суперечку з ботами. Вони виконують свою роботу, за яку отримують гроші, а деякі з акаунтів автоматизовано генерують дезінформацію за допомогою штучного інтелекту.
  • Спрямуйте енергію на формування дописів у соціальних мережах про реальний стан речей, особливо для росіян, оскільки там майже повністю обмежений доступ до правдивої інформації.
  • Підтримуйте дух нашої Армії! Пишіть слова подяки, підбадьорюйте українців! Наша єдність зараз дуже цінна.
  • Якщо ви володієте іноземними мовами, робіть дописи для закордонної аудиторії, спілкуйтесь зі знайомими адміністраторами груп та каналів в інших країнах та поширюйте інформацію через них.
  • Не забувайте скаржитись на інформаційних терористів.