ЦНАП Мукачева надає вже 459 адмінпослуг
Міська рада, опубліковано 17 грудня 2021 року о 12:50

Перелік адмінпослуг у ЦНАП збільшили з 408 до 459 – послуги затвердили сьогодні на сесії міської ради. Також в Центр надання адміністративних послуг закупили та встановили станцію для видачі ID-карток. Це значно пришвидшить термін отримання документу та збільшить обсяги видачі ID-карток.

У ЦНАП доступні 459 адміністративних послуг для жителів Мукачівської міської громади.

Серед найпоширеніших: виготовлення ID-карток та закордонних біометричних паспортів, оформлення субсидій та різних видів державних допомог, послуги реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, нещодавно впроваджена комплексна послуга «єМалятко» та інші. Також у ЦНАП жителі громади можуть отримати послуги водоканалу, пенсійного фонду, AVE. Незабаром тут можна буде отримати і водійські права, також інші послуги сервісного центру МВС.