День підприємця: в Мукачеві нагородили представників бізнесу
Міська рада, опубліковано 03 вересня 2021 року о 13:53

Щороку, в першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. З професійним святом привітали представників малого, середнього та великого бізнесу Мукачівської громади. Почесні грамоти від імені Мукачівського міського голови Андрія Балоги, підприємцям вручила начальниця Відділу економіки Мукачівської міської ради Маріанна Дерев’яник. За її словами, в Мукачівській громаді понад 2 тисяч юридичних осіб, це ті люди забезпечують робочими місцями від 10 тисяч найманих працівників, а також більш як 7 тисяч фізичних осіб-підприємців. Мукачево займає перше місце в області за кількістю міжнародних вантажних перевезень, та друге по виробничому підприємництву. «Бізнес у місті процвітає. Дякуємо за нелегку справу яку ви робите, саме ви даєте роботу людям і рухаєте економіку вперед» - наголосила Маріанна Дерев’яник.